فروش زعفران
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت زعفران بصورت فله ای

قیمت زعفران بصورت فله ای

قیمت زعفران بصورت فله ای و بسته بندی شده در بازار ایران برای مصارف مختلف، عمدتاً توسط تولید کننده ها و شرکت های پخش منتشر می گردد. جهت خرید فله ای زعفران از کشاورز با ما همراه باشید.
خریداران زعفران، این محصول را به صورت فله ای، بسته بندی شده، کیلویی، گرمی، مثقالی و… تهیه می کنند و سپس برای بازار های داخلی و یا برای بازار های خارجی عرضه می کنند.
برند های بسیاری در کشور در زمینه زعفران فعالیت دارند، که بیشتر خریدار زعفران فله ای هستند، زیرا این شرکت ها با بسته بندی های مختلف عرضه محصول را انجام می دهند.
یک نکته مهم این است که، زعفران برای نگهداری به ظروف مخصوصی نیاز دارد، تا عطر و بوی خود را در طولانی مدت حفظ کند. بنابراین باید در خرید نهایت دقت را داشته باشد.

قیمت زعفران بصورت فله ای

بعد از خرید بهترین زعفران، باید به فکر این بود که آن را به خوبی نگهداری کرد تا به دست مصرف کننده برسد.
افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند، به این نکته اشاره می کنند که باید زعفران را در جای خشک، خنک، محیط تاریک و دور از آفتاب نگه داشت، تا خواص خود را از دست ندهد.
البته یکی دیگر از مهمترین بحث ها در مورد نگهداری زعفران، ظرف بسته بندی آن است.
ظروف فلزی و بعد از آن ظروف شیشه ای بهترین مکان برای نگهداری زعفران هستند، اما به سراغ ظروف پلاستیکی نروید، که خواص زعفران و اسانس آن را از بین می برند.

انواع قیمت زعفران بصورت فله ای و تفاوت های آن

زعفران در ایران به انواع زیر تقسیم می گردد.

  •  زعفران دسته
  •  زعفران نگین
  •  زعفران سرگل
  •  زعفران پوشال
  •  زعفران سفید

قیمت زعفران بصورت فله ای

زعفران دسته

زعفران دسته که به صورت دسته ای رشته ها را کنار هم قرار می دهند و خشک کردن آن ها نیز به همین صورت انجام می گیرد. در این نوع از زعفران رشته های مورد نظر همراه با خامه هستند. به زعفران دسته زعفران دخترپیچ نیز می گویند.

قیمت زعفران بصورت فله ای

زعفران نگین

زعفران نگین که از گران بهاترین زعفران های ایران است، با توجه به اینکه به زمان زیادی برای آماده سازی جهت عرضه در بازار نیاز دارد، تولید آن کمتر شده است.
این نوع از زعفران شامل سه رشته کلاله در کنار هم، که قدرت رنگ دهی تا ۲۷۰ واحد را دارد.

قیمت زعفران بصورت فله ای

زعفران سرگل

زعفران سرگل همان سه رشته کلاله بدون خامه است که زعفران خالص نامیده می شود و نوع ممتاز ان برای صادرات استفاده دارد و قدرت رنگ دهی آن حدود ۲۶۰ واحد می باشد.

زعفران پوشال

زعفران پوشال رشته های کلاله به همراه خامه آن است، که قدرت رنگ دهی آن نیز تا ۲۵۰ واحد می باشد. که دارای انواع درجه یک، درجه دو و درجه سه در بازار می باشد.

زعفران سفید

قسمت خامه زعفران به زعفران سفید معروف است.
قیمت زعفران فله ای قائنات در بازار
از زعفران هایی که در قسمت فوق معرفی شد، هر کدام دارای قیمت و کیفیت متفاوتی هستند، که البته هر کدام از آن ها خریداران خاص خود را دارد.
شما نیز اگر خریدار زعفران فله ای قائنات و سایر شهر های تولید کننده زعفران هستید، با این مجموعه در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی روحانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106648667
آدرس کانال: sarayezaferan@
پست الکترونیکی: Sarayzaferan@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عنوان را اینجا وارد کنید

این یک متن پیش فرض است.